Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Hoti dhe Selmanaj dalin nga takimi me Mustafën

Zhurnal Ads

Kryeministri Avdullah Hoti dhe zëvendëskryeministri Driton Selmanaj janë parë duke dalur nga takimi me strukturat e partisë, shkruan Gazeta Sinjali.

Hoti nuk ka pranuar të deklarohet se për çka është diskutuar në takim.

Përderisa kreu i LDK-së, Isa Mustafa ka mbledhur strukturat e partisë një ditë pasi humbën zgjedhjet për kryetar të Podujevës.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Hiqet homologimi për veturat që vijnë në Kosovë nga shtetet e BE-së

admin

Rrëzohet nga pema, humb jetën një person në Prizren

admin

Raporti i Komisionit Evropian, Hoti thërret në zyrë përfaqësuesit e drejtësisë

admin

Kryeministri Hoti dhe kabineti i tij nisen drejt Tiranës, gati për takimin e dy qeverive

admin

Zeka: U mundova ta ruaj etikën, Tomë Gashin e ka denoncuar në polici edhe gruaja e tij për dhunë fizike

admin

Prokuroria në Hagë: Dëshmitarët u vranë, ish-anëtarë të UÇK-së u frikësuan të dëshmonin

D XH
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...