Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Hoti e Vuçiq takohen të enjten

Zhurnal Ads

Kryeministri i Kosovës Avdullah Hoti dhe ai i Serbisë Aleksandër Vuçiq do të takohën të enjten por kësaj radhe virtualisht në Samitin e Sigurisë së Beogradit.

Klan Kosova mëson se në këtë takim virtual, sikur Hoti ashtu edhe Vuçiq janë ftuar të marrin pjesë si panelistë në një episodë diskutimi ku do të flitet për të ardhmen e marrdhënieve Kosovë-Serbi, përcjell Albinfo.ch.

Në po të njëjtin diskutim online sipas organizatorit do të flasin Emisari për Dialogun Miroslav Lajçak dhe Zyrtarja e lartë e Qeverisë gjermane Susanne Schutz.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Bislimi: Ramush Haradinaj e ka kuptuar momentin e vet, i ka në dorë partnerët qeverisës

R ZH

Nënkryetari i PDK-së i përgjigjet Hazirit: Presidenti kalon nëpër zyrat e të gjitha partive politike

S.B.

Ministri Mustafa infektohet me coronavirus

S.B.

S’ka vendim për policët që rrahën qytetarin para fëmijëve në shesh

admin

Korçë, 10 cm borë/ Akull në rrugë, autoritetet thirrje drejtuesve të mjeteve: Kujdes, pajisuni me zinxhirë

S.B.

Hoxhaj publikon foto të maleve të Sharrit, premton zhvillim të turizmit

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...