Agjencia Zhurnal.mk

Hoti me kryetarët e komunave bisedojnë për alternativat e nisjes së vitit shkollor

Kryeministri i vendit, Avdullah Hoti sot do të mbajë një takim me kryetarët e komunave, ministrin e Arsimit, Ramë Likaj dhe atë të Shëndetësisë, Armend Zemaj.

Takimi do të mbahet në ora 11:30.

Telegrafi mëson se në këtë takim do të diskutohet rreth rishikimit të masave anti-COVID 19, alternativat për nisjen e fillim vitit shkollor 2020-2021 si dhe çështje tjera.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...