Agjencia Zhurnal.mk

Hoti në Kuvendin e Shqipërisë, pritet nga Ruçi

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, në vazhdën e takimeve te tij në Tiranë u takua edhe më kryetarin e Kuvendit të Shqipërisë, Gramoz Ruçi.

Shefi i ekzekutivit po vazhdon aktivitetet e tij të punës me krerët institucional të Shqipërisë.

Pas këtij takimi të dy udhëheqësit nuk do të prononcohen për media.

Me tej, kryeministri Hoti do takohet edhe me kryetarin e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj si dhe me kryetarin e Partisë Demokratike, Lulzim Basha.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...

Regjistrim Domain, Ueb Hosting, Uebfaqe për kompaninë tuaj, vetëm për    273 euro

error: Content is protected !!