Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Hoti nesër në ora 14:00 takon Zaevin

Shkup, 22 tetor – Kryeministri i Kosovës, Abdullah Hoti, do të vizitojë nesër Shkupin. Vizita zyrtare e delegacionit të Republikës së Kosovës të udhëhequr nga Kryeministri Abdullah Hoti në Republikën e Maqedonisë Veriore fillon në orën 14:00.

Kryeministrat Zaev dhe Hoti do të kenë një takim tet-a-tet dhe një takim zyrtar së bashku me delegacionet e të dy vendeve, pasuar nga një konferencë e përbashkët për shtyp, e cila do të mbahet në Qendrën Mediale duke filluar nga ora 15:00.

Postime të ngjashme

Pakoja e 5-të ekonomike përfundimisht kaloi në Komisionin e Financave dhe Buxhetit

R Zh

Regjistrohen 949 raste të reja me Kovid-19, janë shëruar 737, kanë vdekur 33 persona

R Zh

Pendarovski: Vaksinimi të zhvillohet në vazhdimësi deri në imunizim e plotë të popullatës

R Zh

Velkovski: Ka premtime nga VMRO-DPMNE-ja për zhbllokim edhe të ligjeve tjera

R Zh

Pasaportat për narkobosët dhe aferat korruptive dëmtojnë rrëndë imazhin e vendit

B L

Afera me vaksinat kineze/ Ivanovska për Zhurnal: Ende po mbledhim informacione

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...