Maqedoni

Hoti nesër në ora 14:00 takon Zaevin

Zhurnal Ads

Shkup, 22 tetor – Kryeministri i Kosovës, Abdullah Hoti, do të vizitojë nesër Shkupin. Vizita zyrtare e delegacionit të Republikës së Kosovës të udhëhequr nga Kryeministri Abdullah Hoti në Republikën e Maqedonisë Veriore fillon në orën 14:00.

Kryeministrat Zaev dhe Hoti do të kenë një takim tet-a-tet dhe një takim zyrtar së bashku me delegacionet e të dy vendeve, pasuar nga një konferencë e përbashkët për shtyp, e cila do të mbahet në Qendrën Mediale duke filluar nga ora 15:00.

Postime të ngjashme

Të gjitha inspektoratet me autorizime me të mëdha, gjobat për shkelësit e protokolleve deri në 30.000 euro

XH,I

Karaxhoski: Do të bëhen deri në 2 mijë teste në ditë

admin

Hasani – Zemaj: Shqyrtohet mundësia për hapje të kufijve Maqedoni – Kosovë

Z H
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...