Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Hoti sot mbledhë Qeverinë në ora 15:00

Mblidhet Qeveria në orën 15:00.

Të mërkurën do të mblidhet Qeveria e Kosovës e drejtuar nga Avdullah Hoti.

Mbledhja qeveritare do të nisë nga ora 15:00 dhe pritet të diskutohen 12 pika të ditës.

Në mbledhjen e 29-të me radhë, ndër të tjera, do të shqyrtohet Projektligji për ratifikimin e marrëveshjes financiare IPA 2019, ndërmjet Republikës së Kosovës dhe Bashkimit Evropian.

Postime të ngjashme

Policia me masa të ashpra për të parandaluar përhapjen e pandemisë

N E

Vjosa Osmani për ‘The Irish Times’: Kosova synon të padisë Serbinë për gjenocid

N E

BE: Dialogu duhet të jetë prioriteti më i rëndësishëm i Kosovës

N E

14 të vdekur nga coronavirusi dhe 701 raste pozitive për 24 orë

S.B.

Kosnett dhe ministri Mehaj: Të intensifikohet bashkëpunimi në mes dy vendeve në fushën e sigurisë dhe mbrojtjes

S.B.

Kurti ua shpalos programin shefave të BE-së, Szunyog: Do ta përkrahim qeverinë në rrugën drejt Bashkimit Evropian

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...