Kosovë

Hoti sot mbledhë Qeverinë në ora 15:00

Zhurnal Ads

Mblidhet Qeveria në orën 15:00.

Të mërkurën do të mblidhet Qeveria e Kosovës e drejtuar nga Avdullah Hoti.

Mbledhja qeveritare do të nisë nga ora 15:00 dhe pritet të diskutohen 12 pika të ditës.

Në mbledhjen e 29-të me radhë, ndër të tjera, do të shqyrtohet Projektligji për ratifikimin e marrëveshjes financiare IPA 2019, ndërmjet Republikës së Kosovës dhe Bashkimit Evropian.

Postime të ngjashme

Kosova kushtëzon Serbinë për Asociacionin: Zbatimi, pas njohjes reciproke

admin

Daut Haradinaj: PDK-ja ia ka borxh Ramushit votën për president

D XH

Intervistimi i Haxhi Shalës në Hagë zgjati veç 15 minuta?

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...