Hoxha: Artan, mos harro se me 4 votat tona ti fluturon nga qeveria

Shkup, 12 tetor – Shefi i shtabit të Lëvizjes Besa, Arjanit Hoxha nga Çairi i është përgjigjur zv/kryeministrit Artan Grubi i cili ditë më parë ironizoi me kreun e Besës Bilall Kasami duke thënë se në “skenën politike ka lloj-lloj komandatësh” por në fakt ata nuk janë, komandant është vetëm Ali Ahmeti.

 

” Ne vërtetë s’jemi komandanta, por me votën e Bilallit, Fadilit, Kastriotit dhe Bastrisë ti Artan fluturon nga qeveria”, ka deklaruar Hoxha.

Related posts

Kasami në takime me zejtarë nga Tetova

D V

Hapet vendkalimi i përkohshëm kufitar Strezimir-Restelicë

R Zh

Dy e treta nga 11.106 rastet aktive me kovid janë në Shkup, Tetovë dhe Gostivar

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More