Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Hoxha dhe Kasami inspektuan punimet e kanalit “Raven-Reçicë”

Tetovë, 23 tetor – Ministri i Bujqësisë Arjanit Hoxha i shoqëruar nga Kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami njëherësh edhe deputet i zonës 6, inspektuan punimet e kanalit “Raven-Reçicë”.

Finalizimi i këtij projekti është me rëndësi vitale për banorët që gravitojnë në këtë zonë pasi përmes këtij projrkti do duhet të ujiten tokat bujqësore në rajonin e Pollogut.

https://www.facebook.com/h.arjanit/posts/2792458454326559

Postime të ngjashme

Editorial / Ndërkëmbëzat mes partive shqiptare në kuvend, po i vuajnë qytetarët!

R Zh

Pakoja e 5-të ekonomike përfundimisht kaloi në Komisionin e Financave dhe Buxhetit

R Zh

Regjistrohen 949 raste të reja me Kovid-19, janë shëruar 737, kanë vdekur 33 persona

R Zh

Pendarovski: Vaksinimi të zhvillohet në vazhdimësi deri në imunizim e plotë të popullatës

R Zh

Velkovski: Ka premtime nga VMRO-DPMNE-ja për zhbllokim edhe të ligjeve tjera

R Zh

Pasaportat për narkobosët dhe aferat korruptive dëmtojnë rrëndë imazhin e vendit

B L

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...