Hoxha: Grafa etnike do të bëhet

Shkup, 16 korrik – Ministri i Bujqësisë, njëherit edhe sekretari gjeneral i Lëvizjes Besa Arjanit Hoxha në “Kanal 5” ka folur rreth situatës politike dhe për sferën e bujqësisë.

 

I pyetur nga gazetarja për premtimin e Lëvizjes Besa, për grafën etnike, Hoxha ka deklaruar se kjo gjë do të realizohet dhe nuk ka “fërkime” brenda koalicionit në lidhje me këtë çështje.

“Premtimi jonë për grafën etnike do të realizohet, nuk kemi ndonjë përplasje për këtë çështje me partnerin e koalicionit”, deklaroi Hoxha.

Related posts

Editorial: S’ka më ndihma për Covid 19 për kategoritë sociale- qeveria iu dha ndihma vetëm kur iu duheshin për vota!

R Zh

UEJL do të mundësojë vaksinimin e stafit dhe studentëve në objektin e tij

Redaksia

Tragjedia në spitalin Covid në Tetovë, reagimi i parë i Zoran Zaev

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More