Hoxha nga Likova: ‘Penda e Sllupçanit tash më realitet’

Shkup, 6 tetor – Ministri i bujqësisë, Arjanit Hoxha dhe njëherit sekretar gjeneral i Lëvizjes Besa, ka qenë i pranishëm në tubimin e Likovës, ku edhe u promovua kandidati i Besës për Likovën, Luan Ramadani.

Hoxha ka deklaruar se penda e Sllupçanit do të bëher realitet.

“Penda e Sllupçanit tash më është një realitet dhe ajo do të bëhet”, deklaroi Hoxha. Më tej ai tha se së shpejti do të hapet njësia rajonale për bujqësi edhe në Likovë.

Related posts

Zaevi: Prej 1 janarit rroga mesatare do të jetë 500, ndërsa minimalja 300 euro

D V

Kasami: Projektet tona do të sigurojnë zhvillim ekonomik të qëndrueshëm

D V

Ahmeti dhe Mexhiti nga Buteli / E duam Butelin për të ardhmen tonë, e pse jo pas katër viteve të kemi kandidatin tonë

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More