Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Hoxha thirrje bujqve për të aplikuar për subvencione

Shkup, 12 maj, Zhurnal.mk – Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Ekonomisë së Ujërave, Arjanit Hoxha i ka bërë thirrje bujqve që të aplikojnë për subvencione deri në fund të këtij muaji.

“U bëj thirrje të gjithë fermerëve të aplikojnë për subvencione dhe të kenë parasysh afatin përfundimtar i cili skadon në fund të këtij muaji – 31 Maj”, ka apeluar Hoxha.

Аrjanit Hoxha – Deklaratë

Deklarata ime sot me rastin e dhënies së 11 kontratave grave fituese të granteve "Gratë Rurale"

Posted by Arjanit Hoxha on Friday, May 7, 2021

..

Postime të ngjashme

Takimi i dytë i Osmanit dhe Stoevit në Antalia

Dafina Vidishiqi

PDSH me Sadi Bexhetin synon fitoren në Tetovë

Dafina Vidishiqi

Komuna e Jegunovcës pa menaxhim me mbeturinat, në hyrje të fshatrave ju “mirëpresin” deponitë e egra

Dafina Vidishiqi

ESHS-Maqedoni: Vitin e kaluar kanë vdekur 25.775 persona, 10.9 përqind prej tyre nga coronavirusi

Dafina Vidishiqi

Prizreni dhe Tetova do të lidhen me tunel!

Dafina Vidishiqi

BE heq zyrtarisht kufizimet për qytetarët e Maqedonisë e Veriut (VIDEO)

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...