Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Hoxhaj publikon foto të maleve të Sharrit, premton zhvillim të turizmit

U.d i kryetarit të PDK-së dhe kandidati për kryeministër nga ky subjekt, Enver Hoxhaj ka premtuar zhvillim të turizmit malor, derisa ka publikuar një fotografi të maleve të Sharrit.

Këto komente, Hoxhaj i ka bërë përmes një shkrimi në Facebook.

“Mirëmengjesi me këtë pamje magjepsëse të maleve të Sharrit . Një mundësi e mirë për t’i vizituar në çdo stinë të vitit, e veçanërisht në dimër . PDK do të bëjë më shumë për ta zhvilluar turizmin malor që ta kthejmë Kosovën në destinacion të vizitorëve vendas dhe të huaj!”, ka shkruar ai.https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fdr.enverhoxhaj%2Fposts%2F3134979909937073&width=500

Postime të ngjashme

Ish-deputeti i LDK-së: Në udhëheqësinë e partisë, duhet të thyhet monopoli

T E

Fatmir Sejdiu për Isa Mustafën: Thoshte se fitoj me duar në xhepa

T E

U shënua 24-vjetori i rënies së heroit Besnik Restelica

T E

Haki Abazi mbetet jashtë Kuvendit

T E

Reagon Hoti pas aksionit të policisë: Fajtorët duhet të marrin dënimin maksimal

S.B.

Tre të vdekur dhe 461 raste pozitive me coronavirus për 24 orë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...