Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Hoxhë Zekerija Bajrami shtrohet në spital

Zhurnal Ads

Shkup, 14 janar – Zhurnal.mk – Hoxha i nderuar nga Shkupi, Zekerija Bajrami është shtruar në spital përshkak gjendjes jo të mirë shëndetësore, informon Zhurnal.

Hoxhë Bajrami ka filluar të mjekohet ndërsa familjarët dhe gjithë të afërmit shpreosjnë që gjendja e tij të përmirësohet.

Nga familja bëjnë apel që të mos e shqetësojnë në celular sepse çdo pengesë vetëm se dëmton shëndetin e tij.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Knaus: Atë që e pamë nga Bullgaria është për të ardhur keq dhe nuk është as në interesin e saj kombëtar

T E

Prej sot nuk ka “jetë nate”! Kafenetë dhe restorantet do të punojnë deri në orën 23

admin

Konsull nderi të shteteve Meksikane nga RMV, takoi Ministrin e Punëve të Jashtme, Bujar Osmani

B M

MSH: Për testet e shpejta vendosin mjekët amë

E.E.

CIVILI me dënim për përhapjen e urrejtjes etnike nga “Komitët” dhe kërkesë te institucionet për sanksionimin sjelljes së tillë

T E

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Z H
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...