Hristijan Mickoski pësoi aksident trafiku në Prilep

Shkup, 29 korrik – Lideri i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski ka pësuar aksident trafiku.

 

Rrugës për në ngjarjen ku u promovuan politikat partiake, një veturë ka goditur në pjesën anësore të veturës në të cilën ka qenë Mickoski.

Pasojat janë dëme materiale dhe nuk ka të lënduar në aksident.

Siç njoftojnë nga VMRO-DPMNE-ja, Mickoski ndjehet mirë dhe menjëherë pas aksidentit ai ka pasur fjalim para banorëve të Prilepit.

Është prezantuar kandidati për kryetar të Prilepit, Borçe Jovçeski.

Related posts

Ivanovska: Rreth 20% e ankesave nga qytetarët kanë të bëjnë me gjyqësorin

Z H

Talat Xhaferi u takua me delegacionin e Parlamentit të Lituanisë

N E

KRSKRR-ja me thirrje: Vozit me përgjegjësi – Vozit i çlodhur!

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com