Agjencia Zhurnal.mk
Teknologji

HTC Desire 20 Pro lansohet në Evropë

Zhurnal Ads

Telefoni i ri i HTC-së, Desire 20 Pro, nga tani është në dispozicion për para-porositje në tërë Evropën.

Përmes uebfaqes së HTC-së, telefoni i ri është në shitje është në Britani të Madhe, Francë, Spanjë, Itali, Poloni dhe Holandë, me çmim prej 279 euro për modelin me 6 GB RAM memorie dhe 128 GB memorie të brendshme, transmeton KOHA. Po ashtu, dërgesat e para për Desire 20 Pro, pritet të fillojnë nga 24 gushti.

HTC Desire 20 Pro vjen me ekran 6.5-inç IPS LCD me rezolucion prej 1,080 x 2,340 pikselë, kamerën e përparme prej 25 megapikselë dhe në pjesën e pasme katër kamera (48+8+2+2 megapikselë). Po ashtu, anash e ka edhe skanerin për gishta.

Gjithashtu, Desire 20 Pro punon me procesor Snapdragon 665 dhe baterinë prej 5,000 mAh që mbushet me shpejtësi prej 15W.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Nokia arrin më shumë se dyfishim të të ardhurave

S.B.

Përditësimi i dytë për 2020 i Windows 10-ës pranë debutimit

admin

Instagram Reels bëhen akoma edhe më tepër si TikTok

admin

SHBA-ja kërkon nga Facebooku t’i shesë Instagramin dhe WhatsAppin

S.B.

iPhone 12 shfaq dridhje të lehta dhe ekrani merr një ngjyrë të gjelbër

S.B.

Pretendojnë se telefonat e tyre janë rezistentë ndaj ujit: Apple gjobitet me 10 milionë euro

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...