Agjencia Zhurnal.mk

Hulku iranian i bashkohet kampionatit zyrtar në “Dyluftim pa doreza”

Hulku Iranian e ka mbajtur premtimin dhe i është bashkuar kampionatit zyrtar të Dyluftimit pa Doreza, “Bare Knuckle Championship”.

Saxhad Garibi, i cili e ka tërhequr shpesh vëmendjen e mediave me trupin e tij të stërmadh, është njohur si “Herkuli Persian”. Ndeshjen e parë do ta ketë në fillim të vitit tjetër.

“Do të jetë SHBA kundër Iranit, Lufta e Tretë Botërore”, tha David Feldman, presidenti i Kampionatit BKFC, teksa njoftonte pranimin e Garibit.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...