Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Hulumtim/Liderët ballkanik nuk përmbushin zotimet (Video)

Zhurnal Ads

Shkup, 20 shtator – Në një hulumtim të publikuar sot është konstatuar se liderët e vendeve të Ballkanit Perëndimor nuk po i përmbushin të gjitha zotimet e dhëna në samitet me vendet e Bashkimit Europian.

Ndërkaq, për Kosovën thuhet se ka ngecje në luftimin e krimit të organizuar dhe korrupsionit.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Nga java e ardhshme Qeveria fillon emërimin e drejtorëve

T E

Beqarovski: Nëse një vit të ri e kam pritur në ushtri, nuk është e trishtë këtë vit ta presim në shtëpi

E.E.

LD: Bullgaria të mos kërcënojë, komisioni le të punojë pa presione

Z H

Një tregim i trishtë i Ballkanit që përfshin Berlinin, Sofjen, Pragën dhe komisionarin hungarez

T E

Nesër në Parlament fillon debati për ribalancin e buxhetit

E.E.

11 tetori, Kryeparlamentari Xhaferi uron qytetarët

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...