Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Humb jetën nga koronavirusi biznesmeni i njohur në Elbasan

57-vjeçari Edi Kapedani humbi betejën me koronavirusin.

Ai ishte një biznesmen i njohur në Elbasan, kryesisht në sektorin e ndërtimeve dhe të hidrocentraleve.

Kapedani ishte i infektua prej tre javësh.

Ai ishte i shtruar në një nga spitalet COVID, por nuk e mposhti dot sëmundjen.

Postime të ngjashme

Rrëfehet 28-vjeçarja: U punësova në Tiranë në qendër masazhi, më shfrytëzuan për prostitutë

T E

Rama takon Kurtin në Tiranë

S.B.

SHBA, raport kritik për Shqipërinë/ Krimi i organizuar pastron para në Shqipëri dhe kontribuon në korrupsion

S.B.

Pakt PD-PS pas 25 prillit?! Basha jep përgjigjen e prerë: Ne do t’i fitojmë zgjedhjet dhe do e largojmë këtë qeveri të keqe!

S.B.

Aeroporti i Kukësit, bëhet fluturimi i parë provë për të testuar uljen e avionëve (VIDEO)

S.B.

Albin Kurti mesazh nga Tirana për zgjedhjet: Qytetarët shqiptarë kanë nevojë për ndryshim!

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...