Humb jetën një 40-vjeçar nga Shkupi, goditet nga shtylla elektrike

Shkup, 3 shtator  –  Më 02.09.2021 rreth orës 09:00 në SPB Shkup është raportuar se në kompaninë në rrugën “Boca Ivanova” në Shkup, mbi Xh.E (40) nga fshati Elov në Shkup, ka rënë një shtyllë elektrike gjatë kryerjes së detyrave të punës, pas së cilës ai ka ndëruar jetë.

 

Vdekja është konstatuar nga një mjek nga Shërbimi Emergjent Mjekësor, ndërsa në vendin e ngjarjes kanë bërë ekspertizë një ekip nga SPB Shkup.

Related posts

Shkoi për të rregulluar lavatriçen por përfundoi si “peng”, detaje të reja nga rrëmbimi në Fier

D V

Lushnje, një i vdekur dhe tre të plagosur për shkak të një konflikti për pronën

D V

Aksident në Vallandovë, humb jetën një person

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com