Humb jetën një person në Ranilug pasi u rrëzua nga rimorkio i traktorit

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një person ka humbur jetën pasi është rrëzuar nga rimorkio e traktorit.

 

Rasti ka ndodhur të hënën në ora 13:00 në fshatin Korminjan i Poshtëm, Ranilug.

“Raportohet se viktima mashkull kosovar është rrëzuar nga rimorkio e traktorit dhe si pasojë ka humbur jetën”, thuhet në raport.

Një i dyshuar mashkull kosovar është arrestuar.

Me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion, ndërsa i dyshuari është dërguar në mbajtje. 

Related posts

Arrestohet një grua 21 vjeçare për sulm ndaj vjehrrës

D V

Detaje nga aksioni policor në Hasanbeg: 12 të arrestuar, kërkohen edhe tre persona

D V

SPB Tetovë shqiptoi 43 dënime për tejkalim shpejtësie

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More