Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Humb jetën shkupjani 25-vjeçar pasi që me motoçikletë doli nga rruga në autostradën Shkup-Tetovë

Në datën 23.12.2020 në orën 21.00 në autostradën Shkup-Tetovë, në qarkoren e qytetit të Shkupit, pas kyçjes në Mirkovcë, D.Z.(25) nga Shkupi, duke drejtuar motoçikletën “Aprilija”, me targa të Shkupit, ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga. Pas aksidentit D.Z. është dërguar në spitalin e përgjithshëm të qytetit “Sh.Naum Ohridski”, ku nuk u mbijetoi lëndimeve. Është kryer inspektim në vendin e aksidentit, ndërsa me urdhër të Prokurorit publik. Trupi i të ndjerit është dorëzuar për autopsi.

Postime të ngjashme

Aksident në Kumanovë, godet biçikletën dhe ikë

T E

Tentuan t’i kontrabandojnë 25 telefona nga Maqedonia për në Kosovë, kapën dy persona

T E

Deçan, arrestohen shtatë persona dhe konfiskohen tetë armë pa leje

S.B.

Kapet çifti shqiptar me 400 kg kanabis, detaji që nuk i shpëtoi policisë me gruan!

S.B.

Foto/ Po çonte të sëmurin në spital, ambulanca përplaset me Benz-in dhe përfundon përmbys

S.B.

Dyshohet se djali theri me thikë babanë në Mitrovicë, deklarohet policia

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...