Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Humbja dëshpëruese e Arsenalit, reagon Granit Xhaka

Skuadra e Arsenalit pësoi humbje ndaj Wolves në xhiron e 22-të në Premierligë.

Klubi ‘topçinjtë’ u mposhtë 2 me 1 nga Wolves pasi ishte me dy lojtarë më pak në fushë, shkruan IndeksOnline.

Feeling frustrated… we didn’t deserve that #GX34 #arsenal

Posted by Granit Xhaka on Tuesday, February 2, 2021
Për këtë humbje dëshpëruese ka reaguar mesfushori kosovar, Granit Xhaka.

“Po ndihem i dëshpëruar. Ne nuk e merituam këtë”, ka thënë Xhaka përmes rrjeteve sociale.

Me këtë humbje, Arsenali tani gjendet në pozitën e 10-të me 31 pikë.

Postime të ngjashme

“Nga hero në zero”, kështu vlerësohet paraqitja e Baillyt në eliminimin e Bregut të Fildishtë nga Spanja nga Lojërat Olimpike

D V

Faqja e UEFA-s reklamon ‘Arenën Kombëtare’, pyet tifozët nëse e din ku gjendet ky stadium që do ta organizojë finalen e Ligës së Konferencës

D V

Depay shënon supergol ndaj Stuttgartit

D V

Arbër Zeneli i pafat, këput përsëri ligamentet dhe pritet të mungojë shumë gjatë

D V

Prezervativi e ndihmoi të fitonte medalje: Atletja i çudit të gjithë në Tokio 2020

D V

Përfundon gara për notaren e Shqipërisë, renditet e 42-ta

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...