Agjencia Zhurnal.mk
Bota

Hungaria raporton 1.926 raste të reja dhe 118 viktima nga koronavirusi

Zhurnal Ads

Në Hungari, 1.926 raste të reja të koronavirusit u regjistruan në 24 orët e fundit, dhe 118 pacientë të tjerë vdiqën.

Numri i përgjithshëm i njerëzve të infektuar në vend është 347.636, dhe numri i të vdekurve është rritur në 11.066, raporton MT.

Aktualisht ka 116.255 raste aktive, ndërsa ka 4.689 pacientë në spitale, nga të cilët 344 janë në një aparat respirator.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Pas Brexitit, shumë kompani largohen nga Britania

S.B.

14 vjeçarja mbetet shtatzënë pas joshjes nga banda rumune për trafik seksi në Britani

T E

Britania përballet me izolim, këto shtete i kanë mbyllur kufijtë

S.B.

Italia dhe Spanja nisin fazën e dytë të vaksinimit anti-COVID

S.B.

Kërkohet dorëheqja e Lukashenkos, policia në Bjellorusi arreston mbi 1 mijë protestues

S.B.

Brazil/ 5milion të infektuar dhe 150 mijë viktima nga Covi 19

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...