Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Huseyin Usta me dedikim për të dashurën e tij, Genta Ismajlin: Je gjëja më e bukur në botë

Ata janë një nga çiftet që tashmë kanë bërë bujë të madhe në faqet rozë e po ashtu edhe në rrjetet sociale.

Fjala është për këngëtaren nga Gjilani, Genta Ismajli dhe partnerin e saj, biznesmenin turk Huseyin Usta.

Dyshja, të cilët janë të lidhur prej më shumë se dy vitesh, vazhdojnë të shijojnë çdo moment së bashku.

Së fundmi, ka qenë Usta ai i cili i ka bërë një dedikim të dashurës në një fotografi të shkëputur nga xhirimet e klipit të ri.

“Ju jeni gjëja më e bukur në botë, e dashura ime”, ka shkruar ai.

Usta tashmë po qëndron prapa çdo projekti të artistes shqiptare, duke u bërë një nga përkrahësit më të mëdhenj të saj.

Të njëjtit po jetojnë mes Zvicrës e Turqisë, si dy nga vendet e Huseyin në të cilat ka ndërtuar jetën.

Postime të ngjashme

Tom Cruise rikthen çmimet “Golden Globe” për këtë arsye

S.B.

Gigi Hadid shfaqet pa grim, teksa pozon me vajzën Khai

S.B.

Afrona Dika pozon atraktive me veshje tradicionale shqiptare

S.B.

“Margjelo”, kënga më e re nga Besa dhe Garrido

S.B.

Alex Rodriguez është i shokuar nga mundësia e ribashkimit të ish-të fejuarës së tij J.Lo me aktorin Ben Affleck

S.B.

Albumi i ri i Bebe Rexhës ngjitet i pari në top listën e albumeve më të mira debutuese në Spotify

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...