Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Hynë në shtëpi pa ‘trokitur’, shoferi i Tesla përplaset në garazhin e shtëpisë

Shoferi i Tesla Model 3 u aksidentua dhe u largua nga vendi i ngjarjes.

Incidenti ndodhi në Kaliforni, dhe shoferi i makinës së tij Tesla Model 3 ishte aktori kryesor, duke humbur kontrollin e makinës, ai u përplas në garazhin e një shtëpie dhe më pas u largua nga vendi i ngjarjes, transmeton Telegrafi.

Policia nuk arriti ta kapë atë dhe hoqi dorë shpejt nga ndjekja, dhe sipas mediave amerikane, kjo nuk ishte për shkak se shoferi po shkonte shumë shpejt.

Shoqëruesi i tij mbeti në vend dhe zjarrfikësit e mbajtën atë në vend dhe e ndihmuan sepse kishte disa lëndime të lehta.

Postime të ngjashme

Fëmijëve në Itali as “që u bën përshtypje” shpërthimi i vullkanit, vazhdojnë lojën sikur të mos ndodhte asgjë

S.B.

Asteroidi kalon pranë Tokës, mund të godasë planetin tonë, ja paralajmerimi i i forte

T E

Zogu më i moshuar i botës, çel vezën në moshën 70-vjeçare

S.B.

A mendoni se kufjet e telefonit tuaj celular janë të pastër? Shikoni ato me zoom

S.B.

Zbulohen tunele misterioze në Uells

S.B.

Për shtatzëni më të shëndetshme pini lëng karote

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...