Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Hyni në përrallën e “pyllit ujor”

Pylli ujor në dimër ka një bukuri të pashembullt. Pemët “thyhen nga uji”, duke formuar një bukuri unike me pemët në ujë, zogjtë mbi pemë dhe peshqit në liqen. Në dimrin e ftohtë, ky është bërë një vend tërheqës për qytetarët.

Postime të ngjashme

​Aktivitetet që e rigjenerojnë trurin tonë

D V

Lum si mamatë që lindin në gusht, 7 arsyet fëmijët e tyre i duan dhe i lakmojnë të gjithë

D V

“Guida” si të bëhesh një mjeshtre e flirtimit

D V

Prindër, ndëshkoni veprimin dhe jo fëmijën!

D V

Zgjidhni një imazh dhe zbuloni mesazhin emocionues që ka për ju

D V

Jo 1 por 4 libra; Harry do të publikojë të dytin vetëm pasi mbretëresha të vdesë, për këtë arsye

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...