Agjencia Zhurnal.mk

Hysenbelliu fillon pushimet në bregdetin spanjoll

Futbollisti dhe biznesmeni i njohur shqiptarë si dhe një nga meshkujt më të admiruar nga gjinia e butë Fatmir Hysenbelliu po shijon ditët e nxehta të verës në bregdetin spanjoll. Ky si duket është destinacioni i parë i kësaj vere për Hysenbelliun i cili do të mbush bateritë me energji positive për një verë plot relaks dhe punë ndërsa pritet që të vizitojë edhe vende të tjera për pushimet e verës pasiqë e dimë që ai është një avanturist i vërtetë I vendeve ekzotike dhe deri më tani e kemi parë teksa viziton bregdetet më të njohura në mbarë botën kurse gjatë sezonës së punës ai relaksohet edhe në Prestige Resort në Durrës që është në pronë të tij si një nga lokacionet më luksoze në Shqipëri.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...