Agjencia Zhurnal.mk
Auto

Hyundai ka zbuluar se pse SUV luksozë qelben erë

Zgjidhja është shumë e thjeshtë.

Hyundait iu deshën më shumë se tre muaj për të zbuluar disa modele të tij luksoze Palisade qelbeshin erë të keqe.

Në atë kohë, disa pronarë raportuan se makina e tyre me vlerë gati 50,000 dollarë mbante erë hudhre, çorape të ndyra dhe madje edhe jashtëqitje,transmeton Telegrafi.

Hyundai tani ka kuptuar se ku qëndron problemi.

Dhe ai është në mbushjen e mbështetëses së kokës dhe raporti i teknologjisë së Hyundai thotë se duhet të trajtohet me deodorantë komercialë.

Nëse as trajtimi me deodorantë nuk funksionon, Hyundai do të zëvendësojë pjesët e diskutueshme.

Postime të ngjashme

Ford prezanton veturën e re, emërtimin ia dhanë fansat

Dafina Vidishiqi

Alfa Romeo planifikon të prodhojë “GTV elektrike”

Dafina Vidishiqi

Auto-shkolla në Dubai që u mundëson kandidatëve të mësojnë ngasjen e veturës me Lamborghini dhe Rolls-Royce

Dafina Vidishiqi

Jeep feston ditëlindjen e 80-të

Dafina Vidishiqi

Sa është më e fuqishme Teslas Plaid sesa veturat me benzinë?

Dafina Vidishiqi

Ken Block shet Ford Hoonitruckun për një milion dollarë

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...