Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

I afërmi i Arjan Salës futet në magazinën e djegur: Nuk dal pa e gjetur

Një i afërm i 33-vjeçarit Arjan Sala, shefit të sigurisë që tashmë kur kanë kaluar dy ditë, ndodhet ende brenda magazinës së djegur, është futur të kërkojë të riun.

Dosja.al ka mësuar se i afërmi i Salës është futur bashkë me ekipin e zjarrfikëses, për të kërkuar nëpër rrobat e djegura. Pasi nuk kanë gjetur dot gjë, ekipi i zjarrfikëses ka dalë, ndërsa i afërmi i Salës, jo.

“Nuk dal që këtu, nuk dal pa e gjetur,”-mësohet të ketë thënë ai dhe prej një ore vijon të jetë brenda magazinës.

Postime të ngjashme

Garda e Republikës merr në mbrojtje ambasadorin e BE-së në Shqipëri

Dafina Vidishiqi

Rreth 923 mijë vaksinime anti-COVID në Shqipëri

Dafina Vidishiqi

Pastrimi i parave në Shqipëri – ekspertët e konsiderojnë shqetësim për depërtimin në ekonomi

Dafina Vidishiqi

Befason deputeti, kërkon që shteti t’i kthejë shtëpinë: Ma mori 50 vite më parë

Bekim Laçi

Meta vlerëson dy kirurgët e shquar “Nderi i Kombit”

Bekim Laçi

Mimi Kodheli mban fjalimin e fundit në Kuvend: Nuk kam bërë mrekullira, por…

Bekim Laçi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...