I bie shkurt, australiani kalon tetë korsi me veturë dhe përplaset në fund – policia publikon pamjet rrëqethëse

Policia australiane ka publikuar pamjet e kamerave të sigurisë që shfaqin një aksident trafiku që ka mundur të jetë edhe më i rëndë – duke marrë parasysh se kishte shumë vetura në rrugë.

Siç raporton BBC, shoferi dhe fëmija ishin brenda mjetit, por pasi u përplasen me veturë përfunduan në spital me lëndime të lehta trupore, transmeton Telegrafi.

Në anën tjetër, policia australiane është duke hetuar rastin, ku shihet se si vetura i bie shkurt – duke kaluar nëpër tetë korsi që ishin të mbushura me vetura.

Autoritetet australiane i kanë bërë thirrje të gjithë shoferëve të jenë më të kujdesshëm kur janë në trafik – e në veçanti nëse me vete kanë fëmijë.

Related posts

Afrika e Jugut thotë se nuk mund të pranojë refugjatë afganë

D V

SHBA: Paralajmërim rreth vaksinave Pfizer dhe Moderna për inflamacion të rrallë në zemër

Redaksia

Biden në Britani dhe Evropë, në udhëtimin e parë jashtë vendit si president

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More