Agjencia Zhurnal.mk

I çmendi të gjithë me të kuqe, zbulohet çmimi marramendës i fustanit të Luanës

Para disa ditësh në media bëri bujë lajmi i bashkëpunimit të Luana Vjollcës me këngëtarin latin, Jay Santos. Xhirimet kanë përfunduar dhe kënga do të publikohet së shpejti.

Luana ka zbuluar një ndër fustanet e videoklipit, me anë të një fotoje të publikuar në Instagram. Ajo shihet e veshur me një fustan të kuq me dekolte të hapur. Mirëpo e dini sa kushton?

Faqja “What they wearing” ka treguar se fustani i veshur nga Luana kushton plot 4.998 euro. Për veshjen e saj është kujdesur stilisti me famë botërore Philip Plein.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...

Regjistrim Domain, Ueb Hosting, Uebfaqe për kompaninë tuaj, vetëm për    273 euro

error: Content is protected !!