Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

I dashuri e la për shkak të peshës, 27-vjeçarja humb 76 kilogramë dhe i “lë” pa fjalë të gjithë

Zhurnal Ads

Pesha ishte shkaku kryesor që dërgojë në ndarjen e Alida Dreyer nga i dashuri i saj. 27-vjeçarja peshonte 145 kilogramë, një peshë kjo e përftuar si rezultat i shumë ushqimeve me përmbajtje yndyrore dhe sheqerna.

Alida ka zbuluar se i dashuri ishte justifikuar për ndarjen, duke thënë se ishte shumë e shëndoshë. Për këtë motiv, e reja vendosi të dobësohet dhe të humbasë plot 76 kilogramë.

Tanimë peshorja tregon 69 kilogramë. Në një intervistë për mediat vendase, e reja ka zbuluar se në shkollë e tallnin, e për këtë shkak më shumë se disa herë ajo ka tentuar të vetëvritet. Humbja në peshë u arrit falë një diete strikte, të cilën Adila e zbatoi me rigozitet.

Gjithashtu ajo realizoi një operacion për të hequr kilogramët e tepërt, e tani duhet pranuar që rezultati është vërtetë mbresëlënës. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme. /tch/

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Përurohet metro në Taj Mahal, synohet frenimi i ndotjes së ajrit

S.B.

Një aplikacion që përkthen mjaullimën e maceve

S.B.

FOTOT manhitëse/ Kulla e Rapunzelës ekziston, por sa kushton një natë brenda saj

admin

Zbulohen arkivolë 2500 vjeçarë me trupa të mumifikuar në Egjipt

admin

Maja më e lartë në botë rritet për gati një metër

S.B.

Dy gjelat e detit të Trumpit që po presin “Ditën e Falënderimeve”

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...