Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

I dashuri Genta Ismajlit me dedikim të veçantë për artisten: Ti je personi që e dua më së shumti

Këngëtarja e njohur, Genta Ismajli, për një kohë të gjatë është në lidhje dashurie.

Ajo vet kishte zbuluar lidhjen e saj me Huseyin Usta, ndërsa ky i fundit shpesh i dedikon mesazhe dashurie.

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, ai ka publikuar një imazh të artistes me një mbishkrim.

“Ti je dielli im, ylli në qiell. Ti je personi që më së shumti e dua. Nuk dua askënd tjetër. Dua vetëm sytë dhe buzëqeshjen tënde e dashur”, ka shkruar ai.

Dyshja shpesh shihen edhe në udhëtime së bashku, duke mbajtur të azhurnuar kështu fansat përmes postimeve.

Në anën tjetër, Genta është parë duke u përgatitur për projektin e ri muzikor.

Postime të ngjashme

Bearti ‘diss’ Teas: Unë nuk kam nevojë për ‘photoshop’, ndihem rehat me veten

Dafina Vidishiqi

Luana Vjollca me stil të ri flokësh për kopertinën e revistës prestigjioze “Style Cruze”

Dafina Vidishiqi

Morena sjell pamje të trupit e shtrirë afër pishinës

Dafina Vidishiqi

Zaimina Vasjari ndan imazhe provokuese në bikini

Dafina Vidishiqi

“Only You” nga Dhurata Dora dhe Maitre Gims grumbullon 20 milionë klikime në Youtube

Dafina Vidishiqi

Nicole Scherzinger duket e pabesueshme me bikini ngjyrë krem në shkretëtirën Meksikane

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...