Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

I dashuri i Genta Ismajlit paralajmëron projektin e saj të ri me dedikime dashurie në shqip ndaj këngëtares

Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli, duket se është në përfundim e sipër të një projekti të ri muzikor.

Këtë gjë e ka bërë të ditur edhe i dashuri i saj, biznesmeni i njohur turk Huseyn Usta, përmes disa postimeve në rrjetet sociale.

Ai ka publikuar në llogarinë e tij zyrtare në Instagram disa imazhe të këngëtares shqiptare, në mbishkrimet e të cilave nuk i ka kursyer dedikimet në shqip.

“Ti më merr frymën”, shkroi ai sipër një imazhi , ku Genta shfaqej mjaft atraktive me flokë bionde dhe një makijazh të veçantë.

Më pas, i njëjti publikoi edhe një tjetër postim ku shfaqej shkronja G, e përpunuar si një logo, të cilën ai e quajtur “Logoja e jetës time”.

Postimi i tij i fundit përfshinte një imazh të fytyrës së këngëtares, ku në pah vihej makijazhi i saj, ku shkruhej “së shpejti”.

“Të dua shumë”, shkroi Ismajli në mbishkrimin e kësaj fotografie, e cila mesa duket është paralajmërim për këngën e saj të re që do të vijë së shpejti.

Postime të ngjashme

Kanye West dhe Kim Kardashian kërkojnë të dy kujdestarinë e përbashkët në divorc

S.B.

Bebe Rexha shënon një tjetër sukses të madh, kënga e saj “Meant to be” arrin një miliard dëgjime në Spotify

S.B.

Të famshmit nga estrada shqiptare urojnë Muajin e Shenjtë të Ramazanit

S.B.

Linda Halimi: Kam ende të afërm që nuk më flasin pas martesës me Big D

S.B.

‘Për një javë të mbarë’ – Rita Ora poston imazhe nga plazhet në Sydney

S.B.

Reperi Kid Cudi nderoi Kurt Cobainin duke veshur një fustan dhe xhemper si legjenda e “Nirvana”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...