Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

I dedikoi edhe një tatuazh, Fifi deklaron se nuk ka qenë në lidhje asnjëherë me ‘Stracciatella’-n

Këngëtarja shqiptare, Filloreta Raçi –Fifi, përgjatë vitit të kaluar ka qenë një nga emrat më të lakuar në rrjetet sociale e faqet rozë.

Ajo u përfol për një lidhje dashurie, ndonëse gjatë gjithë kohës nuk munguan dedikimet dhe fjalët emocionale për personin që i rrëmbeu zemrën.

Artistja nga Ferizaj ka qenë e ftuara e radhës në sfidën me “Paintball” në “Shiko kush Luan”, teksa zbuloi shumë mbi jetën private dhe për marrëdhënien e saj me kolegët dhe ‘rivalët’.

Për herë të parë, në një ndër fotot e vendosura në tabelë nuk ishte një fotografi personi, por këtë herë “Stracciatella”, i dashuri i përfolur i këngëtares, shkrim të cilin 26 vjeçarja e ka tatuazh në krahun e saj.

“Ke thënë deklarata nga më të ndryshmet në lidhje me “Stracciatella”-n, sa kohë ke qenë në lidhje me të? Na e thuaj sonte njëherë e mirë se na plase”, ishte kjo pyetja që iu drejtua Fifit.

Ajo tregoi për “Shiko Kush Luan” se ajo dhe “Stracciatella” nuk kanë qenë kurrë të lidhur, por Fifi e ka dashur këtë gjë.

Duhet theksuar që Fifi momentalisht është beqare.

Postime të ngjashme

Rita Ora zhvendoset përgjithmonë në Los Angeles me të dashurin dhe nuk është kthyer në Evropë që nga shkelja e rregullave anti-COVID

D V

Kenan Imirzaliologu tregon se pse e kishte marrë mbiemrin “Mehmet Kosova” në serialin e shumë shikuar turk

D V

Vesa Luma ironizon duke publikuar fotografi nga dekorimi i Goran Bregovicit në Serbi: Urime urime

D V

Kendall Jenner paditet për 1.5 milionë euro për shkelje të kontratës

D V

Rihanna zyrtarisht miliardere dhe artistja femër më e pasur në botë!

D V

Nuk ka hatërmbetje! Princi William dhe Kate Middleton ishin të parët që i uruan ditëlindjen e 40-të kunatës Meghan Markle

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...