Agjencia Zhurnal.mk

I dehur gjuan me armë, policia arreston tre persona në Viti

Policia e Kosovës ka arrestuar mbrëmë tre persona në Viti.

Të njëjtit nën ndikim të alkoolit, pas një mosmarrëveshje me viktimën mashkull, njëri prej tyre ka shtënë me armë zjarri në ajër.

Nga policia arma është konfiskuar. Të dyshuarit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...

Regjistrim Domain, Ueb Hosting, Uebfaqe për kompaninë tuaj, vetëm për    273 euro

error: Content is protected !!