Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

I grabisin stoli ari një femre në Gjakovë, arrestohet një person

Një femër ka raportuar se tre persona e kishin sulmuar dhe i kanë grabitur tri unaza prej ai dhe janë larguar në drejtim të panjohur.

Në raportin e policisë thuhet se ngjarja ka ndodhur të mërkurën rreth orës 16:10, në Gjakovë.

Siç thuhet në raport, viktima ka pranuar trajtim mjekësor.

Ndërkaq, sipas raportit njësia policore ka identifikuar dhe arrestuar të dyshuarin.

“Viktima femër kosovare ka raportuar se tre persona të panjohur e kishin sulmuar dhe i kanë grabitur tri unaza, prej ari dhe janë larguar në drejtim të panjohur. Viktima ka pranuar trajtim mjekësor. Njësia policore ka identifikuar dhe arrestuar të dyshuarin mashkull Kosovar. Nga i dyshuari janë sekuestruar dy unaza të arit. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raport.

Postime të ngjashme

PTH: Pozitiv në koronavirus donin të udhëtojnë me PCR-test të rrejshëm, propozohet dënim në të holla

S.B.

Arrestohet 67-vjeçari, kërkohej për vuajtjen e dënimit me burg

S.B.

MPB: 156 shkelje në trafik në Shkup, 47 për tejkalim të shpejtësisë

S.B.

Arrestohet një shqiptar në lidhje me sulmin në Nice, ku vdiqën 86 persona

S.B.

Premtonte ndërrim apartamentesh, arrestohet 39-vjeçari i shpallur në kërkim, bien në pranga edhe tre të rinj të tjerë, ja për çfarë akuzohen

S.B.

Arrestohet një person në Lipjan, sulmoi me një mjet të fortë bashkëshorten e tij

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...