Agjencia Zhurnal.mk

I hodhi helm burrit në kafe, arrestohet gruaja në Strumicë

Strumicë, 29 qershor – Prokuroria Publike Thelbësore në Strumicë  ka ngritur procedurë hetimore kundër një gruaje të dyshuar për vrasje në tentativë. Ajo dyshohet se më 7 qershor u përpoq ta privonte nga jeta burrin e saj në një shtëpi familjare në fshatin Ilovica.

Kur burri i kërkoi asaj të gatuajë kafe, ajo vendosi një herbicid të lëngshëm në filxhan dhe ia dha për të pirë. Personi e kishin pirë kafenë,  dhe doli në oborr dhe ra pa vetëdije.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...