Agjencia Zhurnal.mk

I ikën nënës nga duart! Pamjet e aksidentit, makina përplas fëmijën shqiptar

Vlorë, 7 janar- Një aksident ka ndodhur këtë paradite në Vlorë, në afërsi të bulevardit të ri të qytetit. Një fëmijë i mitur është përplasur nga një makinë. I mituri po lëvizte me një monopat dhe i ka ikur të ëmës para se makina ta godiste në rrugë.

Autoambulanca e ka dërguar të miturin në spitalin e qytetit dhe fatmirësisht vogëlushi ndodhet jashtë rrezikut për jetën./Express

Pamjet, te percjella nga abcnews.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...