Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

I kërkuari nga Interpoli arrestohet në Bllacë

Dje në orën 13.40 në Kalimin kufitar “Bllacë e Poshtme”, për  hyrje në Republikën e Maqedonisë, pas kontrolleve të kryera kufitare të personit me iniciale M.B.(42) nga R. e Kosovës, është konstatuar se gjendet në regjistrin operativ me masën “arresto”, me kërkesë të Interpolit nga Gjermania.

Ai është privuar nga liria dhe është dorëzuar tek nëpunësit policorë të SPB-Shkup për procedurë të mëtutjeshme.

Postime të ngjashme

Digjet një shtëpi në Shkup

R Zh

Tejkaloi qëndrimin e lejuar në RMV, arrestohet 25-vjeçarja nga Ukraina

S.B.

Përfundoi në stacion policor pasi që transportonte dru pa dokumente

S.B.

Shkodër/ Hapte llogari në rrjete sociale me fotografitë e saj, 17-vjeçari debaton me bashkëmoshataren dhe qëllon me armë zjarri drejt banesës

S.B.

E mitura shqiptare denoncon babanë për përdhunim

S.B.

Kërçovarja u privua nga liria, policia u gjeti drogë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...