Agjencia Zhurnal.mk

I komentoi jetën luksoze prej sheikësh, Luana hakmerret ndaj Alketës në emision

Postimet e revistës së Alketa Vejsiut për Xhemin dhe motrat Vjollca ishin në fokus të mediave së fundmi. Në postimin për Luanën e Marinën, komentohej jeta e tyre luksoze prej sheikësh dhe bukuria arabe. Pas zhurmës së madhe në rrjet, Alketa vendosi të mos reagojë dhe menduam se kjo çështje u mbyll me kaq, mirëpo Luana me t’u kthyer nga Dubai është hakmarrë.

Moderatorja ka postuar puntatën e nesërme të “Shiko kush luan” në të cilën dëgjohet Rezarti i cili thotë: “Falenderojmë Alketën që kënaqet vetë me veshjet, me të gjitha dhe këndon vetë kudo”, ndërsa Luana shfaqet duke qeshur prapa tij.

Pavarësisht deklaratave në faqjen e Instagramit të revistës së saj, sot Alketa deklaroi se nuk ka asgjë me Luanën dhe Marinën. “Janë super yje. I duam shumë”, komentoi Alketa.

#ShikokushLUAN, nesër, ora 21:00!

Episodi i fundit për këtë sezon në @shikokushluan 💥💥💥 nga @luanavjollca vjen më ENERGJIK dhe SPEKTAKOLAR se kurrë! Mbrëmja e të shtunës do të "ndizet" nga këta SUPER të ftuar, pjesë e kastit të "I love Tropoja", të cilët nuk do të jenë të vetmit: @enca @ermalmamaqiofficial @marimadalen @brunoshlla @arjolademiri @cela_irgen!NESËR, 21:00!

Posted by Shiko kush LUAN në Top Channel on Friday, January 10, 2020

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...