Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

I mituri me veturë shtypi për vdekje një këmbësor në Shkup dhe ka ikur

17-vjeçari me veturën e tij shtypi këmbësorin në Shkup, i cili ka ndërruar jetë në vendin e aksidentit.

Sipas informacioneve të MPB-së, fatkeqësia ka ndodhur në rr. “Hristijan Todorovski Karposh”, para udhëkryqit me rr. “Brigada e Dytë Maqedonase” në Shkup, kur automjeti i udhëtimit “Shkoda Oktavija”, me targa të Shkupit, i drejtuar nga 17-vjeçari nga Shkupi, ka goditur këmbësorin S.S.(38) nga Shkupi.

Këmbësori ka ndëruar jetë në vendin e aksidentit, ndërsa vozitësi ka ikur, por për një kohë të shkurtër është gjetur.

Postime të ngjashme

14 të vdekur nga koronavirusi në Kosovë gjatë 24 orëve të fundit

S.B.

Drejtim mjeti pa leje dhe në gjendje të dehur, 6 shoferë të arrestuar, 78 patenta të pezulluara në vend

S.B.

Lëndohet një polic në aksident trafiku në Shkup

S.B.

Covid 19 i mer jetën zjarrfikësit të njohur nga Shkupi, Nuredin Mustafa

Z H

Korçë/ Iu gjet një automatik pa leje dhe disa fishekë në shtëpi, arrestohet 41-vjeçari

S.B.

Vrasje në tentativë në Pejë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...