Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

I mituri sulmon fizikisht dy të tjerë në Prishtinë

Një i mitur është arrestuar pasi kishte sulmuar fizikisht dy bashkëmoshatarë.

Në raportin e Policisë së Kosovës, ngjarja ka ndodhur të hënën rreth orës 13:00 në rrugën “Nik Prela”, në Prishtinë.

Siç thuhet në raport, viktimat kanë pranuar tretman mjekësor.

“Më 02.03.2021 është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar i mitur, pasi që i njëjti kishte sulmuar fizikisht dy viktimat meshkuj kosovar, po ashtu të mitur. Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor, ndërsa me vendim të prokurorit, pas intervistimit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raport.

Postime të ngjashme

14 të vdekur nga koronavirusi në Kosovë gjatë 24 orëve të fundit

S.B.

Drejtim mjeti pa leje dhe në gjendje të dehur, 6 shoferë të arrestuar, 78 patenta të pezulluara në vend

S.B.

Lëndohet një polic në aksident trafiku në Shkup

S.B.

Covid 19 i mer jetën zjarrfikësit të njohur nga Shkupi, Nuredin Mustafa

Z H

Korçë/ Iu gjet një automatik pa leje dhe disa fishekë në shtëpi, arrestohet 41-vjeçari

S.B.

Vrasje në tentativë në Pejë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...