Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

I mituri theret me thikë në Prishtinë

Prishtinë, 20 nëntor, Zhurnal-ks – Një i mitur ka pranuar trajtim mjekësor pasi është therur me mjetë të mprehtë (thikë) nga një person tjetër.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, ngjarja ka ndodhur të enjten rreth orës 09:20, në Prishtinë.

Siç thuhet në raport, i dyshuari është larguar në drejtim të panjohur.

“Viktima m/k i mitur ka pranuar trajtim mjekësor, pasi që i njëjti është sulmuar fizikisht me thikë nga i dyshuari m/k i cili është larguar nga vendi i ngjarjes në drejtim të panjohur”, thuhet në raport. 

Postime të ngjashme

Protestojnë infermierët të punësuar për nevoja të pandemisë, nuk u vazhdohet kontrata

Bekim Laçi

Kosovarët janë populli më bamirës në Ballkan dhe ndër 10 popujt më bujar në botë

Zekirija Haxhiu

Emërohet u.d i Drejtorit të Klinikës Infektive

Bekim Laçi

Në Ditën Botërore të Refugjatëve, përurohet Qendra e rinovuar e Azilit

Bekim Laçi

Mblidhet sot kryesia e Kuvendit

Bekim Laçi

Monitorimi i trafikut me dron nga Policia e Kosovës, jep rezultate

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...