Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Shqipëri

I moshuari i jep fund jetës në Kavajë

Zhurnal Ads

Një 84-vjeçar i ka dhënë fund jetës së tij ditën e sotme duke u vetëvarur, në lagjen Nr.5, tek rruga e “Ferrave” në Kavajë.

Trupi i pa jetë i Sh.S. është gjetur rreth orës 09:50. Sipas policisë, grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Hoxhaj me gastronomët: Do të mbështesim bizneset dhe punëtorët që kanë humbur punën gjatë pandemisë

S.B.

Rama reagon për karantinën në Shqipëri

S.B.

Mbi 80 emigrantë transportoheshin në kamion

admin

Rindërtimi pas tërmetit, qeveria miraton çekun për bashkitë e Lezhës dhe Vorës

admin

Safet Gjici kallëzon në SPAK ish-kryetarin e Bashkisë, ja për çfarë e akuzon

S.B.

Policia arrestoi vjedhësin e trotinetit elektrik

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...