Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

I ngatërruan Lamborghinin, shqiptari nga Kosova arrestohet në doganë dhe i marrin makinën

Zhurnal Ads

Emisioni “Stop” në Tv Klan këtë të mërkurë ka trajtuar denoncimin e një qytetari nga Kosova, i cili u arrestua në Morinë në Korrik të këtij viti dhe Prokuroria po vijon t’i mbajë makinën të bllokuar.

Bëhet fjalë për Labinot Ramadanin, i cili prej vitesh jeton në Zvicër dhe zotëron një makinë të markës Laborghini.

Ramadani si çdo verë edhe këtë sezon preferoi të vinte në vendlindjen e tij për pushime, por u ndalua në doganën e Morinës pasi policia dyshonte se makina e tij ishte e vjedhur. Oficerët e kufirit i kishin thënë atij se makina ishte denoncuar në Interpol dhe se ai do arrestohej dhe mjeti do të mbahej i bllokuar.

Zhurnal Ads

Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

AAK nuk do të ketë kandidat për kryeminisër

T E

Bujqit protestojnë para Ministrisë së Bujqësisë, kërkojnë takim me Mustafën

admin

Hoti: Nuk do të bëj pazare dhe koncesione me territorin e Kosovës

admin

Nesër seanca plenare, deputetët diskutojnë për situatën me COVID-19

D XH

Policia jep detaje për aksidentin në Arllat ku humbën jetën dy persona

admin

Një i lënduar në një aksident trafiku në hyrje të Lipjanit

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...