Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

I nguli thikën doktorit për ta vrarë

Ai është pikasur në Tiranë dhe është ndaluar nga Policia Rrugore, për t’i kontrolluar dokumentacionin. Në këtë moment, ai ka tentuar që të largohet me vrap, duke injoruar thirrjet e efektivit: Policia ndal!

Policia e Shtetit ka dhënë informacione shtesë dhe ka shpërndarë pamje e arrestimit të 19-vjeçari nga Kosova, Uranik Agushi. I riu ishte shpallur në kërkim pasi në shtator të vitit të shkuar kishte qëlluar me thikë një mjek, duke e lënë të plagosur. Ai është pikasur në Tiranë dhe është ndaluar nga Policia Rrugore, për t’i kontrolluar dokumentacionin. Në këtë moment, ai ka tentuar që të largohet me vrap, duke injoruar thirrjet e efektivit: Policia ndal! Pavarësisht përpjekjeve të tij, ai është prangosur, ndërsa në mjet i është gjetur një armë zjarri. 19-vjeçari pritet që të ekstradohet gjatë ditëve në vijim në Kosovë.

Postime të ngjashme

Zjarr në Kalanë e Beratit, zjarrfikësit dyshojnë se është e qëllimshme

D V

Meta: 70 vatra aktive zjarri në Shqipëri po rrezikojnë rëndë pasuritë natyrore

D V

Ministria e Shëndetësisë publikon rastet e reja, ja si paraqitet situata në 24 orët e fundit

D V

Zjarret, Meta: Të merren masa, e papranueshme shpërdorimi i detyrës

D V

Gjermania ndryshon rregullat për shqiptarët: Ambasada bën njoftimin e rëndësishëm

D V

Rama: Angazhimi i ushtrisë për shuarjen e zjarreve, meriton respekt e inkurajim

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...