Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

I riu hidhet nga kati i 5-të i pallatit, niset me urgjencë drejt Traumës

Zhurnal Ads

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Librazhdit, ku një i ri është hedhur nga ballkoni i katit të pestë. Ngjarja ndodhi mbrëmjen e sotme në lagjen “Agjensia” në qytetin e Librazhdit. Shtetasi 24-vjeçar me inicialet J.S., ka rënë mbi një shkurre dekorative para pallatit. Zhurma e tmerrshme dhe ulërimat e tij kanë tronditur banorët e pallatit ku ka ndodhur ngjarja.

I ri është transportuar me urgjencë drejt spitalit të Librazhdit, ndërkohë që pasi ka marrë ndihmën e parë është nisur drejt Traumës në Tiranë. Deri më tani nuk janë të qarta rrethanat se si ka ndodhur ngjarja si dhe arsyet që e shtynë të riun të ndërmerrte këtë akt të rëndë.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Manastirliu në Shtëpinë e të Moshuarve: Vaksinim falas për të moshuarit dhe stafet e qendrave të kujdesit social

admin

Bashkia e Tiranës hap aplikimet për kartën e studentit

admin

Kuvendi i Shqipërisë mblidhet për ndryshimet në qeveri

S.B.

Drejtues politik i PD në Lezhë/ Flet Marku: Vendim i vështirë, ja pse e pranova

S.B.

Sekuestrohen 540 mijë paketa cigare në kamionin me targa serbe në Hanin e Hotit, nëse do hidhej në treg, detyrimi doganor i munguar do të ishte 86.6 milion lekë

S.B.

Athinë, atentat 2 shqiptarëve/ Vritet babai, plagoset i biri. Dyshohet për përleshje mes bandave shqiptare

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...