Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

I riu kosovar me vajzën 6 muajshe vdesin në një aksident në Gjermani

Zhurnal Ads

Një aksident i rëndë trafiku që ndodhi mbrëmë në Gjermani i mori jetën kosovarit, Elvis Muçaj dhe vajzës së tij gjashtë muajshe, Luanës.

Kjo u bë e ditur nga Kryetari i Deçanit, Bashkim Ramosaj i cili ngushëlloi familjen Muçaj.

I riu, Elvis Muçaj ishte nga fshati Lluka e Epërme e Deçanit.

Njoftimi i plotë:

Tronditës lajmi i ndarjes nga jeta e të riut nga Lluka e Epërme, Elvis (Agim) Muçaj dhe vajzës së tij Luana 6 muajshe, në aksidentin që ndodhi mbrëmë në Gjermani.

Ngushëllime më të sinqerta familjes Muçaj, bashkëfashtarëve dhe të gjithë qytetarëve të Deçanit!

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Në Kosovë 1.674 raste aktive me COVID-19, në 24 orë janë shëruar 101 pacientë

admin

Prishtina prinë me numrin më të madh të rasteve me coronavirus në 24 orë

S.B.

Mbarojnë testet serelogjike falas në Komunën e Ferizajt, qytetarët duhet t’i drejtohen privatit

admin

Osmani vazhdon edhe nesër konsultimet për zgjedhje me partitë politike

T E

Qeveria premton themelimin e një fondi emergjent për përmbytjet

S.B.

Hoti dhe Vuçiq të hënën në Bruksel

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...