Agjencia Zhurnal.mk

I riu në Tiranë me virus/ Infektoi prindërit dhe u paraqit në Call Centerin me 55 punonjës

Shqipëria është prekur nga Koronavirusi dhe deri më tani janë shënuar 33 të prekur. Qytetet kanë marrë masa të larta sigurie, ku padyshim përfshihet Karantinimi. Në Elbasan janë shënuar dy persona të infektuar nga Koronavirusi. Ata janë nëna dhe babai i një 35 vjeçari, i cili jeton në Tiranë. Ai ka ndenjur 4 ditë në Itali.

Gazetari Aldo Kozarja ka raportuar se “ABC News”, ka bërë me dije se 35 vjeçari me koronavirus ka në pronësi një call center në Tiranë. Aty punojnë rreth 55 punonjës por fatmirësisht është raportuar se aty nuk ka të infektuar.

Vëllai i tij ka kryer testin dhe ka rezultuar negativ. Ndërkohë priten rezultatet e familjarëve të tjerë./ ABC News /

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...